reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

velice výhodná půjčka pro každého půjčky na směnku půjčka

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 16 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

expres půjčka pro každého inzertplus cz

10.000 Kč do 200.000 Kč. Pro OSVČ, zaměstnance, důchodce a rentiéry Dostupná půjčka pro každého. - Dostupná půjčka pro každého. - Výhodná půjčka 10.000 až 110.000 Kč až na dobu 48 měsíců. Určení.

Půjčky - Půjčka na mateřské - Seznam poskytovatelů půjček

poctivé jednání podle zákona. Půjčky. Půjčka na směnku pro každého i v roce 2014. Navštivte náš web kde najdete vše o půjčce na směnku a další nepřeberné množství nebankovních půjček online.

NEBANKOVNI PUJCKY, Pohledávky, směnky, půjčky na

Půjčky online ihned, půjčka na Exekuce. Exekuce je velice aktuální záležitosti, hlavně pro dlužníky, kteří neplní svoje povinnosti. Jedná se o poslední možnost, jak může věřitel dostat z dlužníku neuhrazené pohledávky. Proto

Půjčky všem - inzerce zdarma

Za na 777 290 530 o bleskovou půjčku zdarma Tyto bleskové půjčky jsou určeny pro zájemce, kteří chtějí mít peníze nejpozději do druhého dne na

Nebankovní půjčky na směnku ihned přijedeme ještě dnes

Rychlá půjčka na OP Nabízíme půjčku, kde jsou jasné podmínky, pevné splátky, možnost doplacení bez sankcí, možnost mimořádných vkladů.

Středočeský - Půjčky na směnku | – Inzerce

Středočeský - Nabídka půjček na směnku. V naší inzerci najdete také půjčky na směnku, půjčky online, půjčky pro nezaměstnané, půjčky do 24 hodin a další.. Zobrazeno 15x Snadná půjčka - - Inzerce zdarma

Půjčky bez registru - seznam poskytovatelů půjček na

Místo pro Váš TOP inzerát. Více o možnosti topování zde. Jste podnikatel nebo firma a sháníte půjčku na úhradu zboží? Potřebujete překlenout období

Online půjčka bez poplatků | Nebankovní půjčka na OP

Nebankovní online půjčka pro každého je k dispozici do 15 minut od požádání.Online půjčka je bez příjmu,bez registru,bez poplatku a nevadí exekuce.

Půjčky, úvěry a hypotéky -

Sháníte peníze a potřebujete rychle vyřídit půjčku? Zažádejte si o půjčku na směnku s rychlým vyřízením. Pro. Půjčka online bez ručitele | 0 / 150

nebankovní půjčky na směnku kč do 15

Vítěz nezávislého testu: Nejlepší nebankovní půjčka pro každého! Půjčka do 4500 Kč nebo Půjčka až 250 000 Kč

Inzerce půjček zdarma - nabídky a poptávky

Půjčka pro radost Firma CZ CREDIT s tradicí a stálou adresou, nebankovní půjčka od 10 000Kč do 160 000 Kč. Nemusí vadit záznamy v registrech.

Trh pujcek na smenku Trh pujcek na smenku

jednoduše pořídit půjčky na směnku bez poplatků ihned. Půjčka na směnku a na ruku pro každého. využijte možnosti a získejte nejžádanější finanční půjčku na trhu. nabízí výhodné vykoupení vaši

hotovostní nebankovni půjčka recenze

zdarma pro každého, najdete zde nabídky půjček např: Nebankovní půjčky na směnku, půjčky bez doložení příjmu. cz, kde zanechte své telefonní číslo a my se Vám ozveme. cz nebo na našeho

- Similar Sites, Review And Safety

Inzertní Portál Pro Nabídku Půjček I Poptávku Po Půjčkách. Inzerce Nebankovních I Bankovních Půjček Zdarma. Popularity: Site topics: nebankovní půjčky bez registru / půjčky bez registru / půjčky bez poplatku

Názory k subjektu PROFI CREDIT Czech, a.s. -

Já platím to co mám.Příští rok mě půjčka měla skončit. Pracuji v zahraničí a žádnou kontrolu nad účtem nemám.Nikdy jsem ji nepotřebovala.Ale při