reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

účtování dlouhodobá půjčka

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 17 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Online pujcky bez Vyhledávač půjček

home credit půjčka. konsolidace půjček půjčka před výplatou každému 5000. pujcka bez registru. účtování dlouhodobé půjčky účtování bezúročné půjčky v os

Pujcka ihned do domu - Rychlá půjčka ihned na účet do

Pujcka ihned do domu - Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny 500 - 50.000 Kč Pujcka ihned do domu

Detail dokumentu - Komunitní portál účetních expertů

Účtování a vykazování úvěrů a půjček podnikatelů. účtové skupiny 36 je možné upravit účtový rozvrh obdobně, jak bylo provedeno u účtové skupiny 35 pro pohledávky. U účtové skupiny 47 je možné upravit účtový rozvrh např. takto:

účtování dlouhodobých půjček

společeníka apod. účtování dlouhodobé půjčky dospolečnosti vyřeší každý Váš finanční problém. výplata je přes pokladnu Potřebujete nutně půjčit účtování dlouhodobých půjček. ovládající a řídící osoba

Závazky z pohledu účetnictví - Portál POHODA

Základem pro účtování v této skupině je účet 331 – Zaměstnanci. Poskytnutá půjčka zaměstnanci: 335 / 211, 221: 6. Úhrada půjčky zaměstnancem:

Volná místa Pardubice | Volná pracovní místa - úřady práce

Volná místa Pardubice | Volná pracovní místa - úřady práce, portál přinášející nabídky volných míst. S námi práci naleznete.

⭐Směrná účtová osnova s analytickými účty pro

Směrná účtová osnova s analytickými účty pro příspěvkové organizace Analytické účty jsou doporučené. Pokud má analytický účet vliv na výstup z účetnictví (např. příloha k účetní závěrce), je název sestavy

Pujcka penez v hotovosti aš SMS půjčka - rychlá půjčka

Nebankovní Půjčka Potřebujete naléhavou půjčku? * Velmi rychlý a okamžitým převodem na váš bankovní účet * Splácení začíná osm měsíců po dostanete peněz v bankovní účet * Nízká úroková sazba ve výši 2% * Dlouhodobé splácení.

Re: Krátkodobá půjčka, účtování -

Re: Krátkodobá půjčka, účtování>Dobrý den, poskytli jsme jiné - ne spřízněné firmě>krátkodobou půjčku. Prosím poraďte, nevím jak o ní

Us Gaap / Ifrs

Rozvaha / závazky / dlouhodobé závazky / půjčky / příklady The balance sheet / liabilities / long-term liabilities / loans / examples Příklad 1: 1/1/2005 si firma XYZ půjčí $100 000 od banky na pět let s tím, že bance zaplatí úrok ve.

seriózní dlouhodobá půjčka se zástavou nem bez poplatků.

5362 na dlouhodobá půjčka se skutečnost, nesmí být jen překročení, nedočerpání výdaje nemůže být vytknuto. V případě, že by se tyto práce dělaly již plně odděleně od výstavby chodníku, nemohu moc

Účetnictví - 1.|

1) Právní úprava účetnictví, směrné účtové osnovy, účetnictví příspěvkových organizací. *uvedeny postupy účtování. * ÚČTOVÁ TŘÍDA 9. - fondy, výsledek hospodaření, dlouhodobé úvěry a půjčky, rezervy, závěrkové a podrozvahové účty

Účtování poskytnuté dlouhodobé půjčky - Rychlá Půjčka

Účtování poskytnuté dlouhodobé půjčky - Rychlá Půjčka, Peníze do 15 minut na účtě! Účtování poskytnuté dlouhodobé půjčky - Rychlá Půjčka

Pujcka ihned do domu - Rychlá půjčka ihned na účet do

Pujcka ihned do domu - Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny 500 - 50.000 Kč Pujcka ihned do domu

Účtování závazků - maturitní otázka - Seminárky

b, společníci půjčili peníze do společnosti - krátkodobá půjčka – 365 - dlouhodobé - 479 I u těchto půjček musí být úrok v obvyklé výši

Starlit s.r.o. Dodavatel pro správce domů

(7) Položka "B.II.7. Ostatní dlouhodobé závazky" obsahuje ostatní dlouhodobé závazky, které se neuvádějí v jiných položkách dlouhodobých závazků, zejména přijaté dlouhodobé půjčky od jiných osob než od bank.