reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

rychlé úvěry on line půjčky bez poplatku profi credit czech

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 76 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Recenze: Půjčka Profi Credit! Je opravdu férová, nebo je

Profi Credit poskytuje zaměstnanecké a podnikatelské půjčky v maximální výši 166 000 Kč. Mimoto má v nabídce také tzv. mikropůjčku, tj. úvěr v maximální výši 4 999 Kč. O celkové výši půjčky v

Půjčky se zástavou nemovitostí | Pujcky.in

Půjčky se zástavou nemovitostí, vyplacení exekucí, řešení dražby Půjčky se zástavou nemovitosti jsou bez nahlížení do registrů dlužníků.

Půjčky, úvěry, půjčky bez nahlížení do registru, půjčka na

Půjčky, úvěry, půjčky bez nahlížení do registru, půjčka na směnku, půjčky pro nezaměstnané katalog firem, adresář firem. Přehledná. Consultia Credit s.r.o.. společnost zabývající se zprostředkováním úvěrů a půjček. Nevybíráme

Půjčky - Katalog řemesel - Prověřené firmy a řemeslníci

Poskytujeme půjčky on-line, úvěry bez ručitele a na cokoli. Půjčka do 24 hodin, bez poplatků předem. Americká hypotéka, hypotéční úvěry i ze stavebního spoření, leasing. Zajistíme rychlé financování Vašich potřeb.

Půjčky, úvěry - úvěry, půjčky, leasing, spotřebitelské úvěry

Poskytování finančních půjček a úvěrů na cokoliv od 10 000 Kč do 3 mil. Kč, bez ručitele a bez nahlížení do registrů. Žádné poplatky za sepsání čí schválení půjčky. Snadné vyřízení půjčky on-line nebo na bezplatné lince 800 999.

Leasing a úvěry

PROFI CREDIT Czech, a.s. Rychlé finanční půjčky a úvěry 20.000 - 200.000 Kč bez ručitele, neúčelově, splatnost až 3 roky. Živnostenská

Rodinné finance - Nejlepší hypotéky a půjčky

Nejlepší hypotéky a půjčky Konec školního roku už klepe na dveře. Děti i jejich učitelé se mohou těšit na dva měsíce prázdnin a mnozí z nich i

Půjčky Půjčky online - Pujcka.name

Rozcestník, info a inzertní web pro půjčky pro každého Půjčky bez registru a poplatku, půjčky na směnku, Půjčky bez potvrzení o příjmu, bez ručitele

Profi Credit- půjčky bez zástavy

nabídka půjček, poptávka půjček, půjčky podle výše, půjčky a úvěry podle měst, bankovní půjčky, nebankovní půjčky, rychlé půjčky do 24 hodin, půjčky bez potvrzení o příjmu, půjčky na směnku, půjčky on-line, půjčky bez registru.

XXL Půjčky - půjčky bez registru a solusu pro každého

Nabízíme rychlé a dostupné půjčky bez registru a solusu včetně hypoték. Dále nabízíme srovnání povinného ručení, kreditní karty a životní pojištění.. Profi Credit půjčka Hypotéky. Lze si půjčit již od 1000 Kč až do 200 000 000 Kč

Rychlá nebankovní půjčka | inzerce půjček

Vyřešte svou finanční situaci ještě dnes. Máme tu půjčku pro Vás, kteří máte stálý příjem nebo podnikáte. Pro zaměstnance, důchodce, OSVČ

Živnost - Bazar zboží

Velmi široká nabídka půjček a úvěrů na finančním trhu. Spolehlivé společnosti s dlouhou tradicí na českém trhu nabízí půjčky pro každého! Žádné poplatky ani volání na 900. Registry. Kontaktní osoba: Rychlé půjčky

Portál na podávání soukromé a Firemní inzerce.

nabídka a poptávka pro vaši inzerci.. Czech Republic Úvěrové rychle v 72 hodin. Nebankovní půjčka od soukromé společnosti. Půjčíme. ŠANCE na skvělou půjčku bez poplatků Půjčky

Aktuálně | Bankovní poplatky

Server Bankovní poplatky pomáhá a radí seniorům. rostl zájem o spotřebitelské úvěry. to ze statistik evropské federace Eurofinas, která zastřešuje poskytovatele spotřebitelských úvěrů (osobních půjček, revolvingových úvěrů.

Rychlé úvěry on-line, půjčky bez poplatku Profi Credit

nabízíme vám možnost sjednat rychlé půjčky jednoduše on line tyto rychlé půjčky on line jsou vhodné zejména pro zaměstnance a důchodce, ale poskytujeme úvěry i. Nabídková služba Evropské databanky.

Nebankovní Půjčky Rokycany

Zprostředkovatel pracuje jako vázaný zástupce pro společnost Profi Credit Czech, a.s. a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.

Rychlá půjčka online na cokoliv -

Rychlé půjčky - srovnání až Home Credit, Profi Credit, Provident, Ferratum, Zaplo, Půjčky bez poplatku předem. Půjčky bez registru a poplatku.

Půjčky pro důchodce

Zprostředkovatel pracuje jako vázaný zástupce pro společnost Profi Credit Czech, a.s. a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření úvěru.

Půjčíme vám, výhodná půjčka - inzerce zdarma.

Hlavní stránka / Ostatní / Půjčky, oddlužení, služby / Půjčky / Výpis inzerátů. Opravdu solidní půjčky. Půjčíme Vám až 166 000 Kč. Jasné. Půjčka rychle, bez poplatků, bez prokazování příjmů a lustrování registrů či exekucí. Vyřízení

Obchod a služby

Obchod a služby - přehled prodávaného zboží z kategorie . | poháry | trofeje | kokardy | POjištění psa bez nutnosti kontaktovat kancelář. si svůj návrh razítka on-line!. Nebankovní úvěry, hypotéky, refinancování. Úvěry