reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčky úvěry vendolí nabízí půjčky úvěry

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 9 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

půjčky víska u jevíčka

Víska u Jevíčka - najděte nejbližší restauraci, kontakty na úřady, nebo třeba aktuální nabídku práce. Prostě vše podstatné, co Víska u Jevíčka nabízí.

Prodám kameru Canon XH A1 | Angličtina v pohodlí domova

Hlavní přednosti půjčky •Půjčka je bez nahlížení do registrů ! •Půjčka je určena občanům ČR a SR •Částka od 3.000 Kč až 50.000 Kč •Bez potvrzení o výši příjmu Bez ručitele, bez poplatků předem i po vyplacení půjčky.

Půjčky, úvěry Třebovice - hodnocené které nabízí půjčky, úvěry

Finanční společnost Svitavy, finanční pujčky, úvěry Finanční služby ve Svitavách, půjčky, úvěry, poradenství. Naše společnost REOL Financial s. r. o. s pobočkou ve Svitavách nabízí vyhodné finanční půjčky a…. Adresa: Vendolí, 569 14,

Progres: Hypotéka pro mladé s nižšími příjmy -

Již rok nabízí ČMHB specializovaný hypoteční úvěr pro mladé s názvem PROGRES. Jeho výhodou jsou v počátku nižší splátky a to zhruba o 25% oproti standardní hypotéce…. Půjčky Online Kreditní Karty Online. Vendolí 156, 56914

Tržiště půjček pro nabídky a poptávky, trh půjček zdarma

Úvěry bez komplikací Banky jsou proti vám?Nezoufejte!! Nejnižší úrokové sazby a dobře nastavitelné splátky! Nejlepší nabídky na jednom místě!Úroky

Realitní makléř Brněnec - Hodnocení Realitní makléři Brněnec

půjčky a úvěry Vendoli, oddlužení, anglický second hand Zdeněk Vala - Vendolí - vaše finance a second hand pro vaše oblečení přímo z Anglie. Zprostředkování obchodu a služeb, Finanční produkty úvěry půjčky bankovní…

Ab Vestav Plus s.r.o., Ič 25857142, 19.9.- Obchodní rejstřík

VESTAV Vendolí, s.r.o. IČO: 26004470 Provádění staveb, jejich změn a odstraňování,Poskytování technických služeb,Poskytování služeb pro zemědělství a zahradnictví,Lesnictví, těžba dřeva a poskytování služeb v myslivosti,Specializovaný.

Nabídky a poptávky půjček - Inzerce půjček zdarma

Nabídky půjček online. Inzerce půjček zdarma, vyhledávejte půjčky v našem inzertním katalogu. Inzerce půjček na

5. strana Půjčky, úvěry Pardubický kraj - hodnocené firmy

Půjčky, úvěry Pardubický kraj. CrassusArt, s.r.o. Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Vznik oprávnění: 15.

Vojte!Ch Zobal, Ič 41723775, 04.9.- Obchodní rejstřík -

Fondy, akcie, dluhopisy, certifikáty, ale také káva či drahé kovy. To jsou jen některé z možností, které nabízí kapitálový trh.. Zvítězí online rychlé půjčky nad…. dlouhodobé úvěry hrubá mzda. Co je to překlenovací úvěr?. Vendolí 345, 56914

Půjčky bez registračního poplatku rychlé půjčky one

půjčky úvěry vendolí nabízí půjčky úvěry; pujcka 1000 kc nezamestnanym půjčit si až 4500 kč do; malá půjčka do 50.000;

Darování krevní plazmy » Petr Mühlhans

Úvodní stránka; Blog; Darování krevní plazmy; Tento týden jsme pomohli zachránit lidský život a byli jsme s Andreou darovat krevní plazmu.