reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčky ihned do 5 minut na účtě bez zbytečných otázek a

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 69 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Rodinné rozpočty

Internetový vzdělávací portál E-Learning VOSSP. Vyzkoušejte. Naše drahé milované dítě nás tedy ode dne narození do dne plnoletosti přijde na 1,5 až 1,9 milionu korun, a to už je cena hezkého bytečku. Je

sms půjčka ihned půjčka bez doložení příjmu

. několika minut. Vyžadování vysokých poplatků předem je oblíbeným trikem níků, kteří vezmou peníze a už o nich neuslyšíte. Půjčím ihned každému 10000, 20000 nebo i 50000 Kč bez prověření a bez zbytečných otázek. Často

Půjčka bez nahlížení do registru -

Půjčka bez nahlížení registru přináší šanci každému. Každý má šanci, aby i přes negativní záznam v registru dlužníků dostal nějakou půjčku

půjčky na mateřské do 5min

půjčky na směnku ihned přijedeme bez zbytečných otázek a na Pujcka bez registru raiffeisen Provident pujčka pŘÍbram Pujcka na materske bez dodani prijmu Pujcka do vyplaty kazdemu Pujcka 2000 poukazka Pardubice rychli pujcky.

StreetWork

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,pokud dítě chodí do NZDM a na základě porušení pravidel mu je udělen zákaz vstupu např.na 14 dní,musí mu být rovněž ukončena smlouva o poskytování služby?. třeba u nás pobyde jen deset minut.

Online pujcka Habartov - Rychlé půjčky do 5.000 Kč pro vás

Online pujcka Habartov - Rychlé půjčky do 5.000 Kč pro vás! Online pujcka Habartov - Rychlá půjčka online - expres, malá, mini

Aukce půjček p2p půjčky - Nová online půjčka

půjčky bez zbytečných otázek a za velice slušných podmínek. Kreditko24 he zkušenou institucí, která se vždy snaží vyjít svým klientům vstříc a umožní jim získat půjčku rychle a bez zbytečného

Pujčky pro zadlužené ihned na účet

Půjčka na cokoli chcete i bez ručitele nebo zástavy.. Rychlé vyřízení půjčky. Skvělá volba pro každého, kdo si potřebuje rychle půjčit. Výhody ověřené nebankovní půjčky:. Vyplnení online žádosti by vám nemělo zabrat více než 5 minut

Jak mě prostrkovala životem - České národní listy

Jak mě prostrkovala životem velká politika . 1. díl . Přehledný dějepis let 1921 - 2007 pro školu a dům. Pavel Macháček . Praha 2007 . Prolog

Moštěnský Zpravodaj 1/2014

H. Moštěnice 5.09 6.11 7.18 7.24 10.54 13.04 13.29 14.24 15.44. S – sobota, N – neděle, svátky, š – školní rok, (bez záruky). 3. příspěvek do školy na vybavení - na základě žádosti p. ředitele, ale podle momentální

Pujcka pred vyplatou do 5min - Rychlá Půjčka, Peníze do 15

Pujcka pred vyplatou do 5min - Rychlá Půjčka, Peníze do 15 minut na účtě! Pujcka pred vyplatou do

Spolehlivé sázkovky - Live sázení - Jak sázet a vydělávat?

Jak sázet online a vydělávat? Rady, tipy, strategie. bonus 100% až do 1500 Kč k prvnímu vkladu. extrémně rychlá zákaznická podpora - taky pár minut. 5 Dimes relativně kvalitní bonusy. známá US sázkovka zaměřená na americký trh