reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

pujcka7 cz řešení pro půjčky on line

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 13 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

googl půjčky na směnky

Společnost Půjčka7 takové řešení nabízí. Půjčka na číslo op v hotovosti vyplaceni nebankovnich pujcek online pujcka. Tip: Stáhněte si zdarma program pro sledování změn v katastru nemovitostí. Ať už se

Co potřebuji a za jak dlouho mi schválí půjčku? | Acema

od vás půjčku na rekonstrukci i když mám byt v zástavě u banky.Pokud ano tak bych ještě chtěla vědět jestli když předložím faktury za rekonstrukci jestli to platíte vy nebo mám peníze na účtě já a

- Půjčka ihned Půjčky bez registru a

Rychlá půjčka půjčka bez doložení příjmu online. Sms půjčka pro Snažíme se pro naše klienty najít to nejlepší řešení, Online půjčky

Půjčka na dluhy |

Půjčka na dluhy pomůže vyřešit všechny vaše finanční potíže a veškeré dluhy stáhne do jediné splátky u jednoho věřitele, zažádejte si o půjčku ještě dnes!. rychlé řešení vašich dluhů = okamžité vyplacení věřitelů. mít alespoň jednu půjčku

Co je finská půjčka?

Hledáte-li rychlou online půjčku, je důležité, abyste si vybrali takovou, která je pro vás opravdu výhodná. My vám pomůžeme vybrat to nejvhodnější řešení přesně na míru vašim potřebám. je stránka, kde najdete porovnání.

Snížení splátek v insolvenci - Inzerce Půjčky

Nebankovní půjčka na cokoliv bez ručitele i zástavy Půjčku na míru sjednáme on-line za jasných podmínek, bez jakýkoliv poplatků předem. Nesmíte být v exekuci nebo v zobrazit

Zaplo půjčka k sjednání online |

poskytuje krátkodobé půjčky online a prvotřídní zákaznické služby. Během 4 let poskytla skupina 4finance více než 2 miliony půjček a stala se tak významným hráčem na trzích v mnoha zemích. Zaplo

Srovnání online půjček

Srovnání desítek bankovních i nebankovních půjček online. Potřebujete peníze rychle? Máme pro vás řešení.

První půjčka do 4000 Kč zdarma na | Slevové

Půjčka7 má pro Vás a splatnosti půjčky 2) Půjčka slevový kupón Půjčka slevy akce akční sleva sleva

Půjčky online pro každého

| Komplexní půjčky on line v ČR - půjčku vyřídite z domova, Právě pro Vás je určen portál Půjčky Online.