reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčka společníka společnosti smlouva vzor

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 88 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

M ě s t o K a r l o v y V a r y

k pojistné smlouvě č. 7720199228. 81. Uzavření smlouvy o pořádání kulturně společenských akcí v roce 2009 se společností KV Arena, s. r. o. jediného společníka obchodní společnosti Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s

Firma – název společnosti

Založit s.r.o. lze výhradně u notáře, a to sepsáním společenské smlouvy (nebo zakladatelské listiny v případě jediného společníka). Zakladatelský dokument musí ze zákona obsahovat:. b) adresu sídla společnosti,. c) určení společníků,

Spojené osoby u s. R. O.- Komunitní portál mzdových expertů a

základě smlouvy o půjčce půjčila peněžní prostředky od spojené osoby za úrok vyšší, než je úrok běžný, snižoval by základ daně společnosti ve svém důsledku pouze úrok běžný. Za. společností v § 19 odst. 3. Půjčka S. r.

Smlouva o pujcce spolecnika do spolecnosti vzor -

smlouva o pujcce spolecnika do spolecnosti vzor. Index smlouva o půjčce společníka do společnostio - rychlá půjčka online - expres půjčka

Smlouva o výkonu funkce od roku 2014 -

Dle současného účinného obchodního zákoníku je smlouva o výkonu funkce mezi obchodní korporací (novým pojem zastřešující obchodní společnosti, tj. a

Vzory smluv zdarma s právním komentářem | Práce Pro

Čestné prohlášení jednatele o bezúhonnosti a souhlas se zápisem v již existující společnosti - vzor 2017. vzor 2017 (tzv. předmanželská smlouva)

půjčce vzor 97

dopadu na společnost. lidí,pro rok 2050 činí dolní mez odhadu 7,9 mld. Potřebovali jsme si půjčit na půjčce vzor 97 koupi nového auta. Tato tendence vyvolávářadu naléhavých otázek. cz Pohled site

Zadejte text.

společenskou smlouvu společnosti, po každé případné změně společenské smlouvy je třeba předložit úplné znění společenské smlouvy, pokud mají být podle společenské smlouvy vydány stanovy, přikládají se k návrhu na zápis,

půjčka jednatele do společnosti vzor

společníka 09. Smlouva o půjčce objevit vklady do společnosti nebo půjčky od půjčka jednatele do společnosti vzor společníků. Půjčka před výplatou bez půjčka jednatele do společnosti vzor poplatku

Výzva - Svaz vlastníků půdy České republiky

Přijďte bránit vlastní půdu, zemědělskou, lesní, vodní i půdu ostatní. Staňte se členy Svazu vlastníků půdy České republiky (dále SVP ČR), a

Při zrušení obchodní korporace s likvidací má každý společník právo na podíl na likvidačním zůstatku; nestanoví-li společenská smlouva nebo dohoda společníků jinak, vyplácí se tento podíl v penězích.

Návrh na vyloučení společníka | Smlouvy | Vzory smluv a

pro všechny společníky stanovuje zákaz konkurence. Na přání žalovaného bylo toto ujednání, které je nad rámec zákona zařazeno do společenské smlouvy. Předmětem činnosti společnosti je výuka práce na