reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

pujcka se spolužadatelem

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 73 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Půjčka EURO 50 - Půjčky,úvěry

Půjčka Nemovitost 48. Nebankovní půjčky jsou určeny všem kteří mohou prokázat příjem. Od 18 do 65let,možno i se spolužadatelem

Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti

Půjčky se zástavou nemovitosti je jen jiný název pro nebankovní hypotéky. Nabízíme

Pokud splácím dluh soudnímu exekutorovi ..|

Půjčky,… Detail otázky. Mám šanci a nebo se nemá cenu o to vůbec pokoušet? Za odpovědi děkuji.

Online pujcky ihned Kaznějov -

Online pujcka ihned kaznějov rychlá půjčka na. Vyplňte nezávaznou žádost. Jestli máte zájem o půjčku, nebo se chcete něco zeptat. 2.

Výběr Úvěru Nebo Půjčky : Úvěry Zajištěné Nemovitou Zástavou nebo Družstevním Bytem. Sekce Údajů O Žadateli A Spolužadateli:

Long Term Mpůjčka Kalkulačka No Credit Check

Homeonline nebankovní rychlé pujcky ihned Mělník půjčky se spolužadatelem online nové pujcky pred výplatou Kostelec na Hané sms pujcky bez 1 koruny.

Toruminax serioznost nebo | nici.net

. zejména i půjčku či úvěr zajištěný či uhrazený směnkou, nebo uzavřený ve formě exekutorského zápisu, notářského zápisu se svolením k vykonatelnosti apod.

Půjčky bez doložení příjmu | Půjčky, y a diskuse

Obecně se jedná o půjčky bez doložení příjmu, v rámci kterých lze získat peníze v podobě menších sum, řádově ve výši několika stovek, nebo tisíc korun.

Půjčky online - formulář - Bezva Půjčka

Formulář - Máte zájem o půjčku, nebo o další informace?. Velikost půjčky a doba splácení

Půjčíme vám, výhodná půjčka - inzerce zdarma

Půjčky ze soukromích zdrojů. Půjčky bez zástavy do 300 000Kč Levné úvěry se zástavou.Více na našich stránkách. Vše bez poplatku předem.

Studentské půjčky v ČR: Bez školného bublina nehrozí

. banky, musí prokázat zdroj příjmu, pokud ho nemá, volí se možnost spolužadatele. Ve většině případů se spolužadatelem stává rodinný příslušník," dodává.

90 denní Odstoupení Od Půjčky Los Angeles Od Půjčky, Los

.lsti aro si ruku rozpačitě jako únor a šustil půjčky se spolužadatelem v kuchyni… jak používat minulý červen ošetřoval.