reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

poctivé půjčky « 1 článek

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 15 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Dort Sacher. Je to ten pravý?!|

Pravý Sacher Torte jsem ve Vídni ochutnala, a tak mohu komentovat, kritizovat, chválit i ty nepravé dortíky. A. 6 lidí ohodnotilo tento článek.. 1 toffo | Web | 29. září 2009 v 7:34 | Reagovat. nebankovní půjčka online město albrechtice

- Inzerce zdarma, půjčky bez

Finance; Půjčky; Více | Diskuze - 1 (1) příspěvk Poctivé a výhodné půjčky. Půjčky bez poplatku.

Akce - Tommy Stachi

o poskytnutí půjčky a dále za účelem prověření mé bonity, úvěruschopnosti a platební morálky (a to opakovaně). Osobními údaji dle předchozí věty se rozumí zejména: jméno, příjmení, rodné příjmení

Tipy, jak šikovně ušetřit (třeba i z menšího platu

takzvané konsolidaci půjček. V praxi to znamená, že se vám všechny půjčky sloučí do jednoho úvěru. Nově tedy dáte jen jednu splátku měsíčně na všechno. Odpadne hlídání, která „složenka“ zrovna hoří a

Rychlé půjčky do 24 hodin hotově. Půjčka

nebankovni pujcky: otakar. adamec3@gmail. com : Návratná po dobu v rozmezí od 1 Přidej článek VIP služby Jak na půjčky,

Levné dotykové mobily, levné mobily, bazar mobil

Kontakt Jméno :::: Martin Skype :::: Gadget.90 WhatsApp :::: +12084238072 Kontaktní číslo :::: +1 (208) 423-8072 Nový iPhone 7, Iphone 7 PLUS, IPHONE 6

Bazar hudebních nástrojů, bazar bící, inzerce, prodám, na

Uveďte prosím následující informace, při návratu položky: 1) Vaše RMA číslo na faktuře (Nepište o položky box). 2) kopii původní faktury s číslem

Amway výrobky| katalog výrobků | Amway business

Amway výrobky jsou pro Amwayáky ty nejkvalitnější a nejlevnější výrobky, je to pro ně doslova modla. Z jejich pohledu to jsou ty nejlepší výrobky na

spoluvlastnictví půjčka

Chci půjčku do 4500 Kč Chci půjčku do 170 000 Kč. půjčky a splácení půjčky, včetně úroků, jakož i další podmínky vyžadované Pravidly, upravuje Smlouva o půjčce (viz. článek. z novely živnostenského zákona účinné od 1. 7.

Rychlá půjčka ihned, inzerce půjček |

Rychlá nebankovní půjčka ihned na účet bez doložení příjmu a zástavy. Inzerce. půjček s nebankovními půjčkami od soukromých osob s kontakty zdarma.

Učitelské listy

S neklidemči agresivitou a s dalšími problémy u dětí se učitelé potýkají odedávna. Výchovných problémů spíše přibývá než ubývá.

PŮJČKY BEZ REGISTRU md | Půjčky na směnku - pujcky-web

Dostali jste se do situace, kdy potřebujete nutně peníze, ale v bance Vám je nechtějí půjčit, nebo prostě nemáte čas čekat, až Vám půjčku bankovní úředník přizná?. Půjčky bez příjmu bez poplatku a zástavy ženám na md

Srovnání půjček - rychlé půjčky bez starostí - Home | Facebook

Rychlé, oblíbené a poctivé půjčky bez nahlížení do registru dlužníků Solus a doložení příjmů. Rychlé půjčky na účet, složenku a na ruku.

- Půjčky na OP

Finance; Půjčky; budete ručit pouze směnkou. Poctivé a fér jednání. Žádejte již dnes, Přidej článek VIP služby Jak na

Protokoly sionských mudrců -

Protokoly . sionských mudrců (Do Angličtiny přeložil Victor E. Marsden) PŘEDMLUVA. Autor tohoto překladu slavných Protokolů byl sám obětí Revoluce.