reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

okamžitá půjčka pro všechny a bez ručení

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 13 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Praha | Rychlá půjčka bez registru | Přehled inzerátů

Nabídka: Půjčka v hotovosti,bez poplatků,pro všechny s prokazatelným příjmem,bez exekucí a bydlící na Praze 4 a 10.Pro nové klienty až 20 000Kč ihned po podpisu smlouvy.. podnikatelů posuzujeme pouze hrubý obrat. Půjčím

Inzeráty - Všechny inzeráty, Bezplatný on-line inzert

nejlépe ihned. Okamžitá půjčka patří mezi nejrychlejší půjčky v ČR. Její největší výhodou je především rychlost – vyřízení půjčky je velmi rychlé a peníze mohou být Vaše téměř okamžitě po schválení

Půjčka Creditportal

Číny Okamžitá půjčka ihned na účet Peníze ihned na účet Platnost a vymahatelnost směnky Okamžitá půjčka pro dlužníky zda obsahuje všechny náležitosti. Pokud ne, spojí se s vámi kvůli jejich Dostupná půjčka Do čeho investovat Extra

stoprocentní půjčka, Pohledávky, směnky, půjčky na směnku ihned

Nebankovní půjčka s velkou průchodností určena pro lidi bez exekuce na platě. Bez poplatků a nahlížení registrů. - Nebankovní půjčka pro zaměstnance až 200 000Kč - žadatel nesmí být ve zkušební nebo výpovědní době - Nebankovní.

selfoss (3692)

selfoss Raiffeisenbank nabízí začínajícím podnikatelům účet zdarma. Akce potrvá až do konce roku 2015. Cena: 110 Kč Nabízím překladatelské služby z češtiny do

Půjčka bez rizika | Zlatá Koruna

- půjčka zcela bez poplatků - okamžité rozhodnutí o možnosti úvěru - pro klienty s předschválenými úvěrovými limity možnost zřízení úvěru on line - - pomocí internetového bankovnictví MojeBanka - vyřízení do 24 hodin (pro klienty s.

Kreditní karta ihned bez doložení příjmu | Euro půjčka

Nebankovní kreditní karta ihned bez příjmu. Kreditní karta je velmi šikovný finanční instrument. Zatímco u klasické půjčky si jednou půjčíte peníze a

Půjčka za auto - Revoluční 839/72, Ústí nad Labem

Nově otevřená pobočka zastavárny aut v Ústí nad Labem nabízí svoje služby i Vám! Neváhejte a využijte možnosti získat rychle a bez zbytečného papírování hotové peníze za zástavu svého vozu! Stačí se svým autem přijet ještě dnes.

Půjčka? Hned |

rychlé půjčky, které vám poskytnout dokonce za pár minut, není třeba čekat ani jeden den. Na internetovém portále si po jednoduché registraci zvolíte částku a také dobu splatnosti, která ovšem nikdy

půjčka 4500 na op praha

půjčka praha kobylisy | né firmyDobrý den, máte někdo zkušenost s firmou v Kobylisích p.Slavíček?Po přečtení smlouvy chce 4500kč a ihned převádí peníze na účet. Půjčka 30-200tis.bez ručení jen na op. tel.čísla 736361000,608422335.

rychlá půjčka zkušenosti

Chci Půjčku NAD 4500 KČ. Splácení půjčky klientů prověřené půjčky jsou 000 kč si budete do 24 hodin pro rychlá nebankovní půjčka. Rychlá. pujcka bez poplatku pred vyplatou kratkodoba pujčka prvni pujčka na učet