reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

nabídka půjčky směnky půjčky na směnku ihned půjčka

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 74 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

půjčky na směnku ihned | profi bazar cz

Finance - půjčky na směnku ihned, nebankovní půjčky Finance, Půjčky na směnku, ihned. Získejte rychlou . bez potvrzení o příjmu, nebankovní, na směnku, On-Line, do 24 hodin hotově, pro nezaměstnané ihned, pro nezaměstnané.

Půjčka na směnku ihned -

U půjčky na směnku ihned Půjčka na směnku ihned. Půjčky na směnku jsou nejrychlejší hotovostní půjčky bez Tyto směnky by měli obsahovat

peníze snadno a rychle pohledávky směnky půjčky na

LevnýBy laty on | Finance | A comment? Štítky:půjčka, půjčky. nabídka nebankovní půjčky, Pohledávky, směnky, půjčky Pro TOPování inzerátu na: 7 dnů - pošlete SMS ve tvaru PSM 334368 na číslo 9078930. Cena

půjčka na směnku hledám pujcky inzerce

Půjčka na směnku - Půjčky Půjčka na směnku, inzerce nebankovních půjček, poptávka i nabídka online.. Potřebovala bych rychle půjčit 50 000Kč bez registru a hlavně poplatků se splatnosti 5-6let. Najde. Hledám

nabídka půjčky pro každého pohledávky směnky půjčky na

nabídka půjčky pro každého pohledávky směnky půjčky na Podzimní půjčky ONLINE. Půjčka na míru jak je to s českými zákony o půjčkách na směnku?

Půjčka na směnku ihned | DigiPůjčka

Peníze až k vám domů? Žádný problém, půjčka na směnku ihned to zvládne a rázem bude po starostech.. Směnka místo zdlouhavé smlouvy. Poskytovatelé půjček jako soukromé agentury nabízejí spoustu zajímavých produktů. Jsou

Top 25 Půjčky Na Směnku Websites

Site topics: půjčky na směnku / půjčky bez registru / půjčky bez poplatků. Nabídka půjček online - inzerce půjček od soukromých investorů zdarma. Nabídky a poptávky půjček

půjčky na směnku hned na cokoliv rozhodnutí do 15

Výše půjčky 500 Kč - 170 000 Kč. Inzerce půjček na směnku vyberte si z naší nabídky nebo si zadejte anonymní poptávku po půjčce a čekejte na nabídku na míru.

Půjčky bez potvrzení o příjmu ihned, půjčka na směnku

Půjčky bez potvrzení o příjmu ihned, půjčka na směnku, této směnky celým svým majetkem. Půjčky na směnku Nabídka půjčky na směnku

Půjčka na směnku do 30.000 Kč | Peníze ihned

Půjčka na směnku do 30.000 Kč: Nabídka: Popis půjčky: Půjčka na směnku bez ručení nemovitostí. Peníze ihned na směnku,