reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

na co si dát pozor při výběru půjčky? sfinance cz

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 12 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Letištní VIP salónky: jak na vstup zdarma v Praze a

Je však na místě i zde pít s Mírou a vyhnout se zbytečným nepříjemnostem při nástupu do letadla. Nechybí ani něco k zakousnutí. Na výběr mohou být nejrůznější druhy salátů, baget, sušenek a dalších

i špatný výběr zateplovacího materiálu, projekt, nebo chybějící stavební dozor mohou být příčinou budoucích problémů a plísní v domě či bytě. Do zateplování investují Češi statisíce, ale někdy

Věk odchodu do důchodu, důchodový věk -

Věk odchodu do důchodu se zvyšuje. Zajímá vás v kolika letech půjdete do důchodu? Použijte naši kalkulačku.

Na co si dát pozor při výběru -

Na co si dát pozor při výběru dividendových akcií. 12.04.2017 Neúčelové nebankovní půjčky vás Nespoutaná česká koruna.

půjčka před výplatou humpolec

co si dát u půjčky před výplatou největší pozor. není poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjčky. Neváhejte tedy a vyplňte žádost. , IČ: , se sídlem Rohanské nábř. Kontaktní údaje Pokud se chcete na

Na co si dát pozor při nebankovních úvěrech - NALIA

Na co si dát pozor při NALIA Finance, s.r.o. Karlovo zbytky financí a pomocí naoko výhodné půjčky se často snaží

Chcete investováním překonat inflaci? Zapomeňte na emoce

závazků, hypoték, půjček, úvěrů a pojištění. kromě tarifů je nutné při výběru operátora dát pozor na to, co vlastně podepisujeme. Na. Zdroj: Buřinka vypovídá drahé klienty, našla mezeru v zákoně

před |

Pozor na Facebook. Ukrást něčí profil a zneužít ho k vlastnímu obohacení je pro hackery otázkou několika málo minut. Stejně se nám ale nemusí vyplatit nepozornost při placení na internetu nebo při

Na co si dát pozor při výběru spořicího účtu? -

Na co si dát pozor, » Spoření » Spořicí účty » Na co si dát pozor při výběru spořicího účtu?

účtu |

tipů na co si dát (nejen) v prosinci pozor při platbě kartou, využívání internetbankingu a používání bankomatů. Navíc jsme přidali i dvě desatera – pro platby kartou a pro bezpečný internetbanking.

na co si dát pozor při výběru povinného ručení

Pingback: Na co si dát pozor při výběru povinného ručení? | RychlýPrachy.eu(). Mezi finanční produkty které portál povinneruceni.biz doporučuje patří online od GE Money Bank.

|

takovou částku, při které nedosáhnou na státní příspěvek. Přitom právě důchodové spoření patří k produktům, na kterých se dá slušně vydělat. Na to jaké penzijní spoření si vybrat, na co si dát pozor a

- Finanční magazín - finanční tipy pro

Společnost , u které máte vysokou pravděpodobnost toho, že peníze na účtu budete mít již v den podání žádosti, přičemž platí, že

Období zvyšování cen

Na co si dát při výběru povinného ručení pozor? Nabídky povinného ručení se mezi sebou velmi liší, a to nejen cenou, ale i rozsahem asistenčních služeb, možností připojištění nebo například výší limitů pojistného plnění. Cenu

Roman Flašar - Názory Aktuálně

pojištění, pravidla při jejím poskytování a základní spoluúčast Stát musí definovat základní rozsah péče hrazené ze zdrojů solidárního veřejného zdravotního pojištění. Definuje pravidla poskytování

Katalog webů - pikur.net

Chovatelské potřeby - Království zvířat V Království zvířat naleznete kvalitní značkové produkty, které zajistí Vašim miláčkům vyvážený rozvoj a

Na co si dát pozor při sjednávání hypotéky? -

» Půjčky » Hypotéky » Na co si dát pozor při sjednávání hypotéky? A na co si dát při výběru hypotéky pozor? (www.mesec