reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčky na občanský průkaz online půjčka na

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 16 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Půjčky na OP | Money hned

Naše půjčky na OP neboli občanský průkaz představují jednoduché řešení aktuálního nedostatku peněz. K registraci a žádosti o půjčku na OP stačí pravdivě vyplnit požadované údaje, mít bankovní účet u jedné v česku působících bank.

Půjčky na občanský průkaz -

Půjčky na občanský průkaz, Půjčka pouze na Občanský průkaz rychle a bez průtahů! Sháníte rychlou půjčku?? Nepožaduji příjem,neprověřuji

FAQ Půjčky | peníze online - Naučíme vás peníze na

Svou žádost o rychlou půjčku zašlete online nebo za na naší telefonní linku, prostřednictvím které si můžete sjednat nezávaznou schůzku s obchodním zástupcem.. Podepisuje se při schválení půjčky smlouva?

MONEYGATE s.r.o. - Půjčka online žádost

Nebankovní půjčky a úvěry s námi máte na dosah. Neváhejte a požádejte nás o půjčku ještě dnes.. Kolik si chci půjčit. řidičského průkazu či jiného.

kde je nejvýhodnějši půjčka od

půjčku bez registru ihned, půjčku bez potvrzení o pravidelném příjmu ze zaměstnání nebo obě předcházející varianty shrnující půjčku na kde je nejvýhodnějši půjčka od občanský průkaz dlouhodobe půjčky online jobs. cz

Půjčky na mateřské - půjčky pro ženy na mateřské (MD)

Půjčky na mateřské. Inzerce půjček ženám na mateřské dovolené. Půjčky pro ženy na md.

Peníze online | SIM karty zdarma – kde objednat a jak je

Vodafone Karta proškoláka. Hlavní výhody: 10 minut volání zdarma každý měsíc po dobu 6 měsíců; pokud se během 7 dní po aktivaci připojíte na

Rychlá půjčka bez poplatků, nebankovní půjčka - Online

Online půjčka bez poplatků je jasnou volbou. A takovou nebankovní půjčku naleznete u Při hledání půjčky může klient narazit na mnohá úskalí,

Půjčka na OP | Portál půjčky

Jaké výhody nabízí půjčka na občanský průkaz? Půjčky na občanský průkaz Vám svým rychlým a flexibilním řešením ušetří Váš drahocenný čas.

Home Credit online půjčka | půjčka ihned |

Home Credit online půjčka je půjčka poskytovaná společností Home Credit a.s., která na českém trhu působí již řadu let. Nebankovní půjčky Home Credit jsou rychlé a snadné. Žádat o půjčku online vyplněním níže uvedeného formuláře.

Půjčka Online | Cofidis

Půjčka online až 500 000 Kč s Podívejte se na výhody, které online půjčka oproti klasickým Ke sjednání vám stačí občanský průkaz,

Žádost o půjčku

Co potřebuji ke schválení půjčky?. Exekuce je velmi nepříjemná, ale všechno se dá jednoduše vyřešit jedním telefonátem na číslo 800 900 910, popřípadě vyplněním online žádosti o nebankovní půjčku. Naši. Banka mi nechce půjčit. Proč?

Půjčka na OP

Půjčky na OP; Půjčka na občanský průkaz; Půjčka na OP bez registru; Nebankovní půjčka na OP; Rychlá půjčka na OP; Půjčka na OP ihned; Půjčky na OP

První rychlá nebankovní půjčka ZDARMA | Japonská půjčka

půjčka na 14 dní ZDARMA. Rychlá půjčka bez ručitele, bez dokládání příjmů a na cokoliv. Nejvýhodnější rychlá půjčka v Česku.. Chci splatit půjčku. Smlouva o první půjčce. Občanský průkaz ale mějte pro zadání několika údajů po ruce.

pujcka na ucet jeste dnes

hotově. U půjček na OP vám postačí jediný doklad, stačí předložit občanský průkaz (občanku) a peníze můžete mít ještě dnes . Rychlá půjčka online ihned pujcka na ucet jeste dnes. Vyplňte nezávaznou

Půjčky bez potvrzení příjmu a registru ihned – Ferratum půjčka

Spokojený klient „Půjčil jsem si 3 000 Kč na zaplacení upomínky za elektřinu. Nechtěl jsem žádat rodinu a iPůjčka mi vyšla vstříc.

Půjčka na občanský průkaz (OP) a směnku - Bez zástavy

Potřebuji půjčka na občanský průkaz 150000 Kč a na ručení směnkou, výhradně bez zástavy. Půjčky Na OP Ihned a Hotov

Půjčky na mateřské | půjčky pro ženy na MD |

rychlá půjčka online = nejrychlejší půjčka na trhu. občanský průkaz nebo jiný doklad podmínkou trvalé bydliště v ČR. Podle typu: Bankovní půjčky | Hypotéky | Konsolidace půjček | Kreditní karty | Nebankovní půjčky | Půjčky před výplatou