reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

fre pujcka

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 72 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Lion Line - Abecední seznam firem -Ú

Služby finanční ~ Půjčky. výrobky Rubbermaid, TVS, Eastmop, Hagleitner, Helpmation, Fre-Pro, Hospeco.. o jednotlivých typech půjček a úvěrů. Přehled

pujčka online do 2000 kc

Pujčka online do 2000 kc . Půjčka ihned na účet | FacebookSMS půjčka na účet dostupná ihned díky online žádosti. Půjčíme vám až 5000 Kč bez

Usa zvažují záchranu Fannie Mae a Freddie Mac -NYT - Finance

Americká vláda zvažuje převzetí hypotečních firem Fannie Mae a Freddie Mac, pokud se zhorší jejich potíže s financováním. Tento. plán by mohl

. profesionální provonění všech prostor a interiérů. V naší nabídce naleznete produkty vysoké kvality značek Impact, Hospeco, Ekcos, Fre-Pro, P+L Systems atd.

Přehled běžných účtů -

V přehledu běžných účtů můžete vidět nabídku bank a družstevních záložen na českém trhu. Pro porovnání doporučujeme kalkulátor Nejlepší

Auto-moto •

. CHEVROLET, DAEWOO a PEUGEOT nabízíme záruční i pozáruční servis a prodej autodoplňků. Zajištění finanční půjčky, originální autodíly, značkový pneuservis.

Untitled

situací – dotace a granty – půjčky z fon-. Termín pro podání žádosti o půjčku je. ky), které najdete na budovách na fre-

Nákupy

Výhodně nakoupit po internetu Akce,slevy,nakupy, Gyro Bowl - kouzelná miska Tajemství kouzelné misky pro děti Gyro Bowl je uvnitř misky.

burza půjček

Rubriky: Finanční služby | Štítky: burza půjček, nabídky půjček, poptávky půjček, půjčím své peníze, půjčky na směnku | Comments Off on Rychlé půjčky na.

GE Money Bank - YouTube

GE Money Bank staví na neustálé inovaci. Má nejširší nabídku moderních metod placení.

line up : Animal planet FRE OPEN AIR 31.8.07 Třinec vendryně-na hřišti Front line stage : Devastathor(Grind-death) Scound(Hardcore) Tomboctou(Rapcore.

online pujcka Znojmo

online pujcka Znojmo Nonstop rychlé půjčky : rychla půjčka znojmo, rychla pujcka online Kolín

jak jsem na Gogle hledal FRE Filmi a Vydea z Youtobe

h Rychlá půjčka od Kouzelné půjčky mě zachranila půjčil ajsem si peníze a mohla jsem splečně s dětmi vyrazit na jarní prázdniny a ještě

Navýšení hypotéky Hypoteční banka

Hypotéka na koupi Brně | Hypotéky, refinancování půjčky. uvedl že zvedne částku na nákup akcií hypotečních bank FNM a FRE na dvojnásobek.

HiFi Dům

Snímač tepové fre 010-10997-00 Garmin

Editace inzerátu | Spolehlivé půjčky pro všechny, Použít

nabízíme spolehlivé půjčky na pouhých 2% úrokovou sazbou. Zúčastněné dlužníci jsou na nás obrátit se na