reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

era nabídne klientům jednoduché férové půjčky | bankovní

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 12 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

nebankovní půjčky Archivy - Rychlá půjčka bez registru

Bankovní půjčky online Bankovní půjčka bez dokládání příjmů. Kolik si mohu půjčit? Sumy, které si můžete půjčit se pohybují nejčastěji v řádu tisíců, maximálně 50 tisíc, ale nejčastěji jsou to několikatisícové částky. Maximální

VZPČR

Z důvodu legislativních změn VZP převedla své bankovní účty do ČNB. v nichž uhradí péči svým klientům. 10. 2. 2017 | Aktuality, Tiskové zprávy.

Vysoká škola ekonomická v Praze | VŠE

Adresa: Vysoká škola ekonomická v Praze nám. W. Churchilla 4 130 67 Praha 3 Telefon: 224 095 111

O nás / TIČR

TIČR má nové bankovní spojení 1435081/0710. Původní bankovní spojení 10006-24836021/0100 platí do 31.10.2016.

Kurzy měn - kurzovní lístek ČNB

TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Diskuze Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Počas

Katalog webů - pikur.net

Výdělek na internetu Výdělek na internetu reklama obchod bazar nábytek sms zdarma výdělek pokud jste vlastníkem mobilního telefonu Výroba internetových

- Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Bankovní služby a úvěry; Daňové poradenstv

Antivirová a internetová ochrana | ESET

Efektivně filtruje komunikaci na úrovni gateway serveru. Ochrana gateway serverů. Chrání poštovní schránky a serverové prostředí pomocí antiviru a antispamu.

Byznys zprávy | – aktuální zprávy

Nic se tak nemění na prohlášení Bankovní rady 13. února 2017 12:36 Evropská komise se začala zajímat o mýto a výběr regulátora.

Vysoká škola podnikání a práva - VŠPP

Vysoká škola podnikání a práva (VŠPP) je soukromou vysokou školou neuniverzitního typu se sídlem v Praze. VŠPP má akreditovaný bakalářský studijní

V Dolině 1515/1B, 1C

Bankovní spojen í; Jak řesit

Rychlé půjčky ihned na účet - do výplaty

Rychlé malé půjčky z nebankovního sektoru se stávají stále oblíbenější. Nejen kvůli snadnému a rychlému vyřízení, ale také kvůli mírnějším podmínkám při schvalování úvěrů a kvůli bonusům, které mnoho

Hodnocení | Vstřícná banka

oblasti úvěrů: Era půjčky. Nově upravené produkty se přizpůsobí potřebám klientů, ať už budou chtít financovat své bydlení nebo si krátkodobě půjčit na cokoli. Jedná se o jednoduché a férové půjčky

Numismatika Pešek - Domů

Bankovní spojení - číslo účtu: 1018077414/6100 Aukro nick: NumismatikaPesek. Odběr novinek

13 . 4 . 2017. Spustili jsme Stopaře pro iOS a v Androidu se můžete nechat navigovat hlasy Janka a Koko ze Streamu. V obou aplikacích jsme navíc aktualizovali

Anketa Finanční akademie pro rok 2010 | Zlatá Koruna

jejich shodný rys: roste variabilita a možnost volby pro klienta. To je pro klienty dobrá zpráva. 2) Nabídku produktů považuji z pohledu klienta za velmi dobrou, o to se postarala konkurence mezi

Equa bank - Moderní banka bez poplatků a pro každého

Převeďte si půjčky k nám a získejte tablet! Bankovní účet. Rychlá půjčka. Refinancování půjček. Neúčelová hypotéka. Účelová hypotéka.

Co může zabavit exekutor? : Pomoc s dluhy | Poradna dluhy

Dostali se do potíží při splácení půjčky nebo vám hrozí exekuce z jiného důvodu a nyní hledáte pomoc s dluhy? Zajímalo by vás, co vám může exekutor

On-line portál deníku Metro

Hvězdná obloha letos nabídne pozoruhodnou podívanou vydáno 10. února 2017 5:35 „Nejzajímavější na obloze bude to, co jsme nečekali