reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

mb půjčky mladá boleslav mladá boleslav i staroměstské náměstí

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 17 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Katalog firem - Katalog firem -

Reklama na auta. Zde můžete inzerovat svůj vůz a nechat nabídnout firmám reklamu na auto. Katalog firem, seznam firem

Mladá Boleslav - Katalog firem

Mladá Boleslav. Získejte zdarma Nabídky od Firem z Vašeho okolí. Nabídka neúčelových nebankovních hotovostních půjček zaměstnancům,důchodcům, matkám na mateřské dovolené, podnikatelům i živnostníkům.

Nabídka práce v úřadu práce Mladá Boleslav

Plat: 24 000 Kč Místo výkonu práce: Staroměstské náměstí č.p. 11/39 Mladá Boleslav I Životopisy v českém a anglickém jazyce zasílejte, prosím, na adresu

Pronájem bytu Mladá Boleslav, do 12.000,-Kč

byty, luxusní byty a levné byty k pronájmu.. se nachází v klidné části Mladé Boleslavi. Byt. Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 26m2 Mladá Boleslav - Mladá Boleslav I, Staroměstské náměstí

zastavárna bazar - Zastavárna Bazar

firemní web Hotovost půjčujeme na jeden kalendární měsíc. Zastavujeme: zlaté šperky, elektroniku, hudební nástroje, nářadí, automobily-motocykly, nemovitosti a mnoho jiného.

Penzijní připojištění a regionu Mladá Boleslav -

půjčky online (796). Axa Česká republika, s.r.o. (Mladá Boleslav - Mladá Boleslav I) Mladá Boleslav, Staroměstské náměstí 101. Benátky nad Jizerou

obchodní - Mladá Boleslav, okres Mladá Boleslav | Zlaté

Staroměstské náměstí 86/6, Mladá Boleslav I, 29301

q listy 4_2005 internet.qxd

dálnice D 11 na Hradec Králové se již pokračuje. Rovněž dokončení rychlostní komunikace R 10 na Mladou Boleslav aDrážďany se pohnu- lo dopředu. Občané vesnic,jimiž se dnes jezdí,si konečně oddychnou.

Úvěry a půjčky Mladá Boleslav •

Na najdete 67 firem v kategorii Úvěry a půjčky v Mladé Boleslavi a okolí. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba Vitacredit s.r.o., Iryna Vukovic, MM reality, Úvěry a půjčky, okres Mladá

Úřad práce Mladá Boleslav -

Staroměstské náměstí 70, Mladá Boleslav I, 293 01 Mladá Boleslav 1 Prace, Knihy, Akcie, Ropa Brent, Půjčky, Tipsport

Půjčky Mladá Boleslav -

Půjčky Mladá Boleslav . 1. Navštivte naši partnerskou pobočku ve vašem městě Mladá Boleslav! Půjčky Mladá Boleslav - Staroměstské náměstí č. 86

Muzeum Mladoboleslavska

Výstavy Cestou necestou Výstava prací studentů výtvarného oboru ZUŠ Mladá Boleslav představuje Staroměstské náměstí, Mladá Boleslav

MB Půjčky (Mladá Boleslav I) •

Aktuálně ověřené informace, kontakty a hodnocení MB Půjčky, Mladá Boleslav I Nebankovní půjčka stavěna na míru každému klientovy. Půjčka je bez poplatků předem a nenahlíží se u ni do registru. Půjčíme

ZASTAVÁRNA BAZAR MB, Mladá Boleslav, Mladá Boleslav I

Zastavárna Bazar MB, Staroměstské náměstí 17/27,Mladá Boleslav,29301 Mladá Boleslav 1. nám. Sokolovské 262/16, Liberec I-Staré Město, Liberec. Půjčky, Úvěry, Zástavy-Umlaufová Zděnka

ZASTAVÁRNA BAZAR MB , Mladá Boleslav -

Staroměstské náměstí 17/27,Mladá Boleslav,29301 Mladá Boleslav 1. ZASTAVÁRNA BAZAR MB . Staroměstské náměstí 17/27 Mladá Boleslav I

PSČ Mladá Boleslav - Okres Mladá Boleslav - poštovní

Seznam PSČ - poštovních směrovacích čísel v České Republice - Mladá Boleslav okres Mladá Boleslav. Počet ulic: 177. Komenského náměstí 29301. Půjčka bez doložení příjmu Rychlá krátkodobá půjčka bez nutnosti dokládat výši příjmů.