reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

budějovické předměstí písek půjčka

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 85 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Bazary a zastavárny - Obchody, prodejci - Teplice - Info

Písek - Budějovické Předměstí, Sedláčkova 472/6 (Městský areál) - +420 602 112 127 , +420 382 211 986

Pronájem obchodní prostory - Budějovické Předměstí

Budějovické Předměstí, Písek; Pronájem obchodní prostory, 140 m 2; Gregorova, Budějovické Předměstí; Pronájem obchodní prostory, 230 m 2;

Veterina | Písek

Žižkova třída 335/12, 397 01 Písek-Budějovické Předměstí; Veterinární klinika Arvet rychlá půjčka vymáhání pohledávek . Vyber region:

psč Písek

Kde leží ? článek na Wiki • akce v Písku. 9 částí obce Písek. psč Budějovické Předměstí 397 01 (pošta Písek 1)

Pronájem 3+1, Písek - Budějovické Předměstí, H

Písek - Budějovické Předměstí, Erbenova Další nabídky Pronájem 3+1, Písek Půjčka na váš nový domov: Nové bydlení vždy něco stojí.

Motely

Výsledky pro Motely . Hodnocení, ceny, kontakt, otvírací doba firem obsahujících klíčové slovo Motely .

Rychlá půjčka v hotovosti od Zaplo na všech prodejnách GECO

Půjčka v hotovosti na všech prodejnách GECO - stačí vám občanka a mobilní telefon. 397 01 Písek - Budějovické Předměstí Tel.: 382 21 09 89.

Budějovické Předměstí | Restaurace.net

Tag Archives: Budějovické Předměstí. Písek. U Bubeníka. January 1, 2009 Leave a comment. Budějovické Předměstí Jihočeský Písek. Písek. Na Marjánce.

Firmy Písek

. Evropská databanka. Informace. o českých firmách, výrobcích a službách. Databáze. Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Písek. J.Malého 2224 Písek - Budějovické Předměstí 39701 Hotýlek Mlýn Maděrovka Libor Koptiš

Písek - Budějovické Předměstí, Harantova: Pronájem obchodu

Písek - Budějovické Předměstí, Harantova: Pronájem obchodu za 12.000 Kč/měsíc V nabídce je momentálně 67.263 realit

Pediatři Písek | Baby On Line

Písek Písek-Budějovické Předměstí: MUDr. Ivana Žabová : 397 01: Písek: Čimelice: Optimální půjčka od Komerční banky Máte někdy pocit,

problém - Písek, okres Písek | Zlaté stránky

realizaci v písku i jílech. Naše firma má oprávnění pro hloubení vrtů na 30 m. Problémem tak nejsou ani lokality na kopcích, kde realizace vrtané studny může vypadat jako problém. Provádíme geologické

Category:Budějovické Předměstí - Wikimedia Commons

Category:Budějovické Předměstí. From Wikimedia Commons, the free media repository. Jump to: Táborské Předměstí (Písek)‎ (14 C, 5 F) U