reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

• půjčka na směnku do 200 000kč soukromý investor

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 8 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Půjčky - od 180 záznamu

Inzerce - Půjčky Právě prohlížíte 314 299 inzerátů. Investice v ČR. Vánoční půjčka777242940. Získejte solidní a výhodný nebankovní úvěr od spolehlivého soukromého investora od 50.000 Kč do 2.500.000 Kč bez kontroly registrů. Vyřízení

Úvěry a půjčky -

přehled poptávek, kategorie poptávek, poptávky. investor pro poskytovani hotov. Cena: od 100 000 do 1 000 000 Kč Termín: Od 12.01.2013 do 12.07.2013 Lokalita: Celá ČR Profil poptávajícího: Firma Platnost: Ukončeno

Vyhledávání v poptávkách

– vyhledávání v poptávkách. Poptávám půjčku od soukromého investora na směnku ve výši 300.000,- na čtyři roky. Úrok

pujčky od soukromých osob půjčky inzerce a bazar

Finance, půjčky-Inzerce a bazar zdarma s fotografiemi. Zobrazit kompletní inzerát v bazaru: Rychlý Prachy 30.000KČ AŽ 200.000KČ NA OP Ještě DN Topovat inzerát: Rychlý Prachy 30.000KČ AŽ 200.000KČ NA OP Ještě DN.

Půjčky pro podnikatele

Rychlá půjčka od soukromého investora s velkou průchodností. Bez poplatků a nahlížení do bankovních registrů. Peníze jsou vyhrazeny do výše 200 000 Kč pro - zaměstnance - důchodce - osobám na MD Výhody - Neplatíte poplatky.

Půjčky na směnku, Pohledávky, směnky, půjčky na směnku

Půjčky ihned, jsem soukromý investor poskytující půjčky na směnku ve výši 15 - 150 000 Kč. Jedná se o mé soukromé finance, takže o všem rozhoduji jen já, každou žádost posuzuji. Částka od 15000 Kč do 150000 Kč. Úroková

půjčka od soukromé osoby na směnku celá čr prodám

Nabídka bezplatné prezentace českých a slovenských webových stránek do všeobecného katalogu odkazů.. Půjčky na OP – Půjčky na OP jsou společně s půjčkami na směnku velmi žádaným zdrojem finančních prostředků.

Typy nebankovní půjčky | Přehled inzerátů

více společností, více soukromých investorů. Poplatek. Nebankovní půjčka Nabídka: Nabízíme nebankovní půjčku od 5 000-50 000 kč všem klientům s prokazatelným příjmem rychle a seriozně bez poplatků předem. Vyjdeme

Půjčka na ruku | Přehled inzerátů

Půjčka na ruku, Přehled bez zástavy - půjčka do 200.000 Kč Soukromý investor poskytne hotovost na směnku do 800.000Kč bez náhledu do registrů a

Půjčky od lichváře, lichvářská půjčka ihned

HLEDÁM PŮJČKU NA SMĚNKU BEZ PŘÍJMU A RUČENÍ. Dobrý den, potřebuji nutně půjčku na směnku na podnikání. Jsem nezaměstnaný. Nemám dluhy ani exekuce.

P2P půjčky: Platformu vyberte pečlivě, rozhodne o vašem

P2P půjčky se prezentují jako možnost získat lepší úrok nebo dobře vydělat na úvěrech ostatním. Většinou jde ale spíš o možnost pro lidi, kterým banka nechce půjčit. Vybírejte proto pečlivě. (SROVNÁNÍ). 1000 – 100 000 Kč

Půjčky na směnku od soukromých investorů | Portál půjčky

Půjčky na směnku od soukromých investorů jsou v poslední době velice vyhledávaným typem půjčky.. a vydávání směnek řídí speciální směnečný zákon.. Dobrý den. Pořebuji půjčit 15.000kč. Příjem mám. Hodně to spěchá.

Půjčka do 50 000 Kč směnka | Půjčky - Hypotéky

21. července. 4. Kde vám půjčku? půjčka ve světě. Já jsem pan Abdul-Hassan Kazim, soukromé peníze věřitele. Dávám z úvěrů s úrokovou sazbou 3% za roční a do výše 500,00 dolarů na $ 50,000,000.00 jako půjčky nabídky. 100

nebankovní půjčka nebankovní půjčky až do výše 5 000 000

Chci do 4500 Kč. Bezpečné online až 170 000 Kč Nebankovní pro každého přímo od soukromého investora. na míru. Kontaktuje vás zástupce společnosti a probere s vámi detaily . půjček Zdarma, volný.. Jak si půjčit. Rychlé

Chci rovnou půjčit | DigiPůjčka

Individuální půjčka (např. na směnku, bez ručení, dokládání výše příjmu) — umožníme nalezení vhodného soukromého investora

untitled

Směnka vlastní – výstavce Společnost Investičního Rozvoje, a.s. ke smlouvě o úvěru na 53.000.000,- Kč

Peníze na směnku - soukromý investor

Půjčíme až 500.000,- na směnku do 48 hodin. Půjčky pro firmy a OSVČ až 200.000K. - při řádném splácení lze půjčka navýšit a slevnit min. o